Menu główne
Aktualności
Historia parafii
Galeria zdjęć
Duszpasterstwo:
- Akcja Katolicka
- Caritas
- Żywy Różaniec
- Katecheza:
- dzieci
- młodzieży
Nabożeństwa
Kontakt


40 lat służby Bogu i Człowiekowi
  • 4020.06.2010r. we Mszy św. o godz. 18:00
  • dziękowaliśmy Panu Bogu za 40 lat
  • posługi kapłańskiej
  • naszego Ks. Proboszcza.

 

 

     Powołanie to niezwykły dar. Fakt, że Bóg wzywa ludzi do tego, by poszli za nim – jak pisze Jan Paweł II w książce pt. Dar i Tajemnica – jest tajemnicą. Nasza parafia ma wielką radość, bo świętowała czterdziestolecie posługi kapłańskiej swojego Księdza Proboszcza. W niedzielę, 20 czerwca we Mszy świętej o godzinie 18.00 wraz z przybyłymi gośćmi modliliśmy się w intencji Czcigodnego Jubilata. Pełne wdzięczności słowa wypowiedzieli między innymi kapłani pochodzący z Maszewa, którzy przybyli na tą uroczystość. Po Mszy św., kilkanaście delegacji różnych grup wiekowych, klubów i instytucji po kolei podchodziło do Ks. Jubilata, między innymi przedstawiciele Straży Pożarnej, Policji, Urzędu Miasta i Gminy, Szkoły Podstawowej, Kościołów Filialnych, Gimnazjum im. Jana Pawła II, Dzieci, Młodzieży, Ministrantów, Żywego Różańca, Caritasu, Kościoła Domowego, Akcji Katolickiej, Klubu Seniora, Emerytów i Rencistów naszej parafii. Po odśpiewanym Sto lat Ks. Prob. podziękował wszystkim za przybycie, modlitwę i udzielił Bożego błogosławieństwa.

 

Zapraszamy do galerii zdjęć

 
Dziś jest:

Wtorek, 12 Grudnia 2017 roku.

Imieniny obchodzą:
Adelajda,
Aleksander, Dagmara,
Paramon, Suliwoj

Do końca roku zostało20 dni.

Dziś obchodzimy

Najświętszej Maryi Panny z Guadalupe

Imieniny

Joanny, Aleksandra

myśl dnia
„Radość jest matką wszystkich cnĂłt.”
Johann Wolfgang Goethe
czytanie

Iz 40, 1-11
Ps 96
Mt 18, 12-14

liturgia dnia