Menu główne
Aktualno¶ci
Historia parafii
Galeria zdjęć
Duszpasterstwo:
- Akcja Katolicka
- Caritas
- Żywy Różaniec
- Katecheza:
- dzieci
- młodzieży
Nabożeństwa
Kontakt


40 lat służby Bogu i Człowiekowi
  • 4020.06.2010r. we Mszy ¶w. o godz. 18:00
  • dziękowali¶my Panu Bogu za 40 lat
  • posługi kapłańskiej
  • naszego Ks. Proboszcza.

 

 

     Powołanie to niezwykły dar. Fakt, że Bóg wzywa ludzi do tego, by poszli za nim – jak pisze Jan Paweł II w ksi±żce pt. Dar i Tajemnica – jest tajemnic±. Nasza parafia ma wielk± rado¶ć, bo ¶więtowała czterdziestolecie posługi kapłańskiej swojego Księdza Proboszcza. W niedzielę, 20 czerwca we Mszy ¶więtej o godzinie 18.00 wraz z przybyłymi go¶ćmi modlili¶my się w intencji Czcigodnego Jubilata. Pełne wdzięczno¶ci słowa wypowiedzieli między innymi kapłani pochodz±cy z Maszewa, którzy przybyli na t± uroczysto¶ć. Po Mszy ¶w., kilkana¶cie delegacji różnych grup wiekowych, klubów i instytucji po kolei podchodziło do Ks. Jubilata, między innymi przedstawiciele Straży Pożarnej, Policji, Urzędu Miasta i Gminy, Szkoły Podstawowej, Ko¶ciołów Filialnych, Gimnazjum im. Jana Pawła II, Dzieci, Młodzieży, Ministrantów, Żywego Różańca, Caritasu, Ko¶cioła Domowego, Akcji Katolickiej, Klubu Seniora, Emerytów i Rencistów naszej parafii. Po od¶piewanym Sto lat Ks. Prob. podziękował wszystkim za przybycie, modlitwę i udzielił Bożego błogosławieństwa.

 

Zapraszamy do galerii zdjęć

 
Dzi¶ jest:

Czwartek, 22 Lutego 2018 roku.

Imieniny obchodz±:
Małgorzata, Nikifor,
Piotr, Wiktor,
Wiktoriusz,
Wrócisław

Do końca roku zostało313 dni.

DziĹ› obchodzimy

Katedry Świętego Piotra Apostoła, święto

Imieniny

Marty, Małgorzaty

myśl dnia
„Ĺ»ycie kaĹĽdego czĹ‚owieka musi być nieprzerwanÄ… wÄ™drĂłwkÄ… ku Ĺ›wiÄ™toĹ›ci.”
św. Jan Paweł II
czytanie

1 P 5, 1-4
Ps 23
Mt 16, 13-19
liturgia dnia